Dariusz Bareya - Wystawa w galerii Pro Arte


Moja serdeczna pani profesor, jak ją nazywam, moja nauczycielka historii sztuki z Liceum Plastycznego w Zielonej Górze, pani Iwona Peryt, zaprosiła mnie w moje rodzinne strony.
Wystawa Human's Light and Shade, którą pierwszy raz pokazałem w 2016 w galerii Farbiarnia w Bydgoszczy, w tej samej formie, w asyscie książki "Bezdomność po bydgosku" trafiła tutaj dzięki niej.
Jeden z najlepszych polskich malarzy surrealistów Andrzej Troc pomagał mi napierdalać gwoździe w ścianę (nie wieszamy prac na sznureczkach tylko na gwoździkach) podczas zawieszania zdjęć do mojej wystawy w Zielonogórskiej galerii Pro Arte.
W tym miejscu pragnę wskazać to nazwisko nie ze względu na naszą znajomość ale niedostateczną znajomość jego osoby.
W tym miejscu dziękuje wszystkim, którzy przyszli, szczególnie mojej rodzinie i przyjaciołom, bez których ta wystawa nie miała by dla mnie takiego znaczenia.
Dariusz Bareya - Human's Light and Shade

31.03.2017, godz. 18.00. Zielona Góra, Galeria Pro Arte Okręgu Zielonogórskiego ZPAP - Stary Rynek 2-3

Komentarze

 1. ciagle cie wena nie opuszcza co bardzo cieszy, gratuluje talentu... pieknie pokazujesz obraz, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuje bardzo ale to nie dzięki "wenie' a dobrym ludziom, którzy organizują wystawy. W poniedziałek 8 maja jadę do Nowego Tomyśla i też palcem nie ruszyłem co potwierdza tylko fakt, że dobrzy ludzie istnieją. Przynajmniej dla mnie dobrzy. pozdrawiam

   Usuń
  2. a tam dobrzy :)))) byle czego i dobry nie zniesie ;)))) zartuje fajnie, masz racje. fajnie ze sa zaangazowani...pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty